Udany występ w Barlinku

Bardzo udany występ zaliczyła nasza drużyna podczas V Ogólnopolskiego Turnieju Piłki Nożnej Młodzików im. Alfreda Pluszczyka w Barlinku.

Oto nasze wyniki:

• Błękitni - UKP Zielona Góra  1:2 bramka Rybicki
  • Błękitni - Pogoń Szczecin    1:3 bramka Kotowicz
  • Błękitni - Śląsk Wrocław      4:0 bramki Kotowicz, Rybicki, Drozd i Sawczak
  • Błękitni - Warta Poznań       1:2 bramka Kotowicz
  • Błękitni - Barlinecka A.F.     1:0 bramka Purczyński
  • Błękitni - Unia Swarzędz      5:0 bramki Kotowicz, Rybicki, Kasprzyk 2 oraz samobójcza
  • Błękitni - Stilon Gorzów        2:0 bramki Kotowicz 2
  • Błękitni - Chrobry Głogów     5:1 bramki Kotowicz 2, Rybicki, Borzym i Kasprzyk

Ostatecznie zajęliśmy 7 miejsce, a wyróżnienie dla najlepszego gracza naszej drużyny otrzymał Gabriel Kotowicz.

Turniej był świetnie zorganizowany i obsadzony. Grały jeszcze drużyny Zagłębia Lubin (1 miejsce), Zawiszy Bydgoszcz (2 miejsce), Kotwicy Kołobrzeg (4 miejsce).

Podczas zakończenia wśród zawodników rozlosowano rower górski oraz 10 piłek. Naszej drużynie się poszczęściło podwójnie - piłki wygrali Maciek Konopacki i Tomek Purczyński.

Podsumowując nasz występ uważam go za bardzo dobry. Wszyscy zawodnicy zaprezentowali się bardzo dobrze !

Dziękuję licznie przybyłym rodzicom za kulturalny doping i pomoc przy transporcie zawodników.